World Of Warcraft Valiance Expedition

Forum Gildii Valiance Expedition na prywatnym serwerze NEXUS(Alliance)

Ogłoszenie

Rekrutacja Otwarta Każdy aktywny gracz mile widziany !

#1 26-04-2009 02:01:24

kielbass

Moderator

9606767
Zarejestrowany: 24-04-2009
Posty: 12
Punktów :   

Coś o sobie

Jako że w grze spędzimy ze sobą sporo czasu myślę że warto coś więcej się dowiedzieć o sobie xD
piszcie w tym temacie coś o sobie, ja oczywiście zacznę xD

Na imię mi Patryk, lat 18 ( dorosły xD), mieszkam w okolicach Koszalina, chodzę tam do szkoły, nie znoszę tego ofc ale chodzę bo lepsze to od pracy xD jeśli chodzi o muzykę to preferuje Reggae, i czasem coś z hip hopu w bardzo wolnym czasie gram w wowa xD a w mniej wolnym szwędam się po mojej miejscowości xD

tyle o mnie teraz kolej na was xD


http://img26.imageshack.us/img26/6807/bannernexus.jpg
http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/kielbass.png

Offline

 

#2 26-04-2009 02:09:45

Sitan

Administrator

7506725
Zarejestrowany: 20-04-2009
Posty: 20
Punktów :   
Nick: Sitan
Level: 39
Rasa: Human
Klasa: Warrior
Build: Arms 63/8/0

Re: Coś o sobie

No to teraz ja mam na imię Łukasz lat (16) mieszkam w Anglii miasto Torquay, niedługo zaczynam  nową szkołę college  ^^ zajmuje sie programowaniem (c++, pascal, php), grafiką i ogólnie informatyką ;p i Grey Hackingiem dla wtajemniczonych , chodzę także na siłownie i uwielbiam to ;p jeśli ktoś potrzebuje porad to do mnie pomogę ^^ w wowa gram od niedawna ale w grach mmo mam dlugi i głęboki staż słucham Regge bo niema to jak dobry klimat tej muzyki lubie zapalić ziółka, Słucham także HIP-Hopu szczególnie polskiego bo to NASZE  xD no i ogólnie to pozdro ;D


http://img2.vpx.pl/up/20090426/assasynbysitan.jpg
Dobra Horda To Martwa Horda !

Offline

 

#3 26-04-2009 12:01:02

Osa

rekrut

7430310
Skąd: Ruda śląska
Zarejestrowany: 26-04-2009
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

No to teraz ja Mam na imię Mateusz lat 19 w tym roku bd miec mieszkam na śląsku a dokładniej ruda śląska Wowa gram od samych beta testów miałem nawet konto na globalu 70 lvl priest full t6 w gildi TnT  niestety ze względu na brak czasu i zawaleniu szkoly sprzedałem konto muzyka to tylko techno i sety z energy 2000 to by było chyba na tyle

Offline

 

#4 26-04-2009 14:15:40

Peja

Moderator

11129232
Zarejestrowany: 24-04-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No i kolej na mnie
Mam na imię Patryk, lat 15 i chodzę do Publicznego Gimnazjum (klasa II).
Mieszkam W Lipnie, małe miasto liczące coś około 15tyś ludzi. Jeśli chodzi o muzę to słucham polskiego rapu (Rychu Peja, Kaliber44, Kaczor,Firma,Hemp Gru, itd, itp) rzecz jasna, że w 90% to Peja ;].
Jeśli chodzi o WoWa to gram po krótszej przerwie, gdyż testowałem inne MMORPG. Na globalu nie grałem, gdyż mnie nie stać, kaciłem jedynie na HG w TBC. Jest jedna gra, którą wole bardziej od WoWa, jest to piłka nożna (gram praktycznie tylko raz dziennie ;/), dlatego jest czas, żeby wykonać questy ^^.

Wybaczcie za tak dużą ilość przecinków Pozdro!

Offline

 

#5 27-04-2009 06:50:48

Franek

nowicjusz

4057284
Call me!
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 24-04-2009
Posty: 11
Punktów :   
Nick: Franek
Level: 80
Rasa: Human
Klasa: Warlock
Build: Affi

Re: Coś o sobie

Mam na imię Piotrek lat 16 lubię jeździć na rowerze a także postrzelać sobie z wiatrówki chodzę do gimnazjum 25 w Kielcach
Najbardziej lubie sobie po grac na kompie w WoW'a, Cod4, CoD5, Gothic 1-2, wszystkie medale of honor ;p a także lubię się przejechać samochodem po osiedlu w wow'a gram od 2 lat z mala przerw Kolo 7 miesięcy a kompa mam od 7roku życia (przed komunią miałem ;p)


Jeśli chcesz żeby nasz serwer stał się pro glosuj codziennie http://www.top.darkwizard.pl/index.php? … t=&start=1

Offline

 

#6 29-04-2009 14:01:19

Legus

Moderator

Zarejestrowany: 26-04-2009
Posty: 8
Punktów :   
Nick: Legus
Level: 25
Rasa: Night Elf
Klasa: Rogue
Build: Combat

Re: Coś o sobie

Mhm, ciekawie piszecie, teraz ja
Mam na Imię Łukasz, ale i tak każdy na mnie mówi Leguś, nawet rodzice i mój wychowawca w szkole xD.
Mieszkam w Mińsku Mazowieckim niedlako Wa-wy
Gram w wowa dosyć często, ogólnie gram 2 lata.
Uwielbiam siatkówkę, jak też zasuwać na rowerku niezliczone kilometry, tylko że teraz jakies chuje mi zajebały rower, i se juz nie jeżdże xD
Dziekuje xD

Offline

 

#7 29-04-2009 14:27:09

Nightweaver

rekrut

Zarejestrowany: 28-04-2009
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No to może ja , jako że jestem nowy ale mam nadzieje że się lepiej poznamy


Mam na imię Kuba mam 21 lat mieszkam w białymstoku.. uczyłem sie na polibudzie ale znudziło mnie więc praktycznie od 2 lat pracuję tu i tam Od next tygodnia nowa robota ( powiem że lepiej pracować niż chodzić do szkoły, ale to już zależy od osoby ) Interesuję sie hip-hopem słucham ziomka z osiedla napewno go znacie PeiHa !

Ostatnio edytowany przez Nightweaver (29-04-2009 14:37:37)

Offline

 

#8 02-05-2009 12:35:17

Ok

Użytkownik

Zarejestrowany: 28-04-2009
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Siemaszko.

Jestem Łukasz i mam 18 lat. Mieszkam w Łukowie ( nie pytajcie gdzie to jest). Słucham wszystkiego i szukam partnerki na długie noce w łóżku (najlepiej bezpłatna ) W wowa gram trochę lat nie wiem ile to już 3 albo 4, z czego połowa to gra Lockiem

PS: Lubie Żywca, Tanie wino (5 zł max) i flaszke ;x

Ostatnio edytowany przez Ok (02-05-2009 12:36:46)

Offline

 

#9 16-05-2009 10:03:40

Keylien

Moderator

Zarejestrowany: 05-05-2009
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

adam 17 lat mieszkam w Wałczu gdzieś w zachodnio pomorskim. w wowa gram 3 lata i zawsze grałem w Hordzie to mój pierwszy raz w alliance ^^. lubię rocka gram trochę na gitarze i tak jak większość chłopaków w moim wieku lubię imprezować z dziewczyniami no i ogólnie to uczę się w ogólniaku... xD

Offline

 

#10 19-05-2009 10:55:51

Xentharis

Użytkownik

Zarejestrowany: 24-04-2009
Posty: 1
Punktów :   
Nick: Xentharis
Level: 72
Rasa: Draenei
Klasa: Paladin
Build: Retribution (na 80 holy)

Re: Coś o sobie

To może teraz ja coś o sobie napiszę.

Mam na imię Łukasz, lat 22. Mieszkam w Gdyni. Slucham rocka (klimaty Nightwish i Within Temptation). Z Polskich wykonawców, Dżem (Riedel rulez xD). Swoją przygodę w WoW zacząłem hmm... dawno temu na serwerze Dreams of Freedom, potem był Hellground, Sunwell, a teraz Nexus.

Offline

 

#11 02-06-2009 15:15:31

Slim

Użytkownik

Zarejestrowany: 02-06-2009
Posty: 1
Punktów :   
Nick: Slim
Level: q72
Rasa: Night Elf
Klasa: Death Knight
Build: Blood + Największy crit 7345 :

Re: Coś o sobie

Noto ja wkońcu wszedłem na forum i sie pochwale

Na imie mam Paweł ale mówią na mnie Derman albo Slim interesuje sie komputerami, muzyka najbardziej amerykanski rap (Eminem Rlzzz)  z tad moja ksywa Slim chociaz bardzo lubie z polskiego hip-hopu sluchac Tedego i Peji , lat to ja mam 16 bardzo lubie chodzic na ASG, chodzic na piwko z kumplami, zapalic lolka, grac w wowa itp. co tu duzo gadac dla tych co lubia rap to zapraszam wykonanie moje i kumpla

www.myspace.com/yonierze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.loth.pun.pl www.stanicawelesa.pun.pl www.narutopojedynki.pun.pl www.bzclan.pun.pl www.avadakedavra.pun.pl